Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FPT705-150-R
FPT705-150-R
FPT705-150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FPT705-150-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FPT705-150-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 150NH 13A 0.65 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FPT705-150-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 150NH 13A 0.65 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54715 pcs Φύλλο δεδομένων FPT705 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±12% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.268" W (7.50mm x 6.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά FLAT-PAC, FPT705 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2727 (6868 Metric) Αλλα ονόματα 283-4143-2
FPT705150R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 150nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.211" (5.35mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 150nH Unshielded Wirewound Inductor 13A 0.65 mOhm 2727 (6868 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 0.65 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Τρέχουσες - Κορεσμός 35A