Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP2207R1-R230-R
FP2207R1-R230-R
FP2207R1-R230-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP2207R1-R230-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP2207R1-R230-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND FLAT PAC, 230NH, 91A,2 PADS,
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP2207R1-R230-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND FLAT PAC, 230NH, 91A,2 PADS, Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42738 pcs Φύλλο δεδομένων FP2207R Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
θωράκιση Shielded Σειρά FP2207
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 283-4789-2
FP2207R1-R230-R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 230nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.285" (7.25mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 230nH Shielded Inductor 50A 470 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 470 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 50A Τρέχουσες - Κορεσμός 72A
Σχετικά προϊόντα
FP24-250 Image
  • Μέρος#:FP24-250
  • Κατασκευαστές:Triad Magnetics
  • Περιγραφή:XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
  • Σε απόθεμα:15520
  • Μέρος#:FP225
  • Κατασκευαστές:Amprobe
  • Περιγραφή:FUSE 0.5A 250V 4 PACK