Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP2-S068-R
FP2-S068-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP2-S068-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP2-S068-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 68NH 39A 0.24 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1700 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP2-S068-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 68NH 39A 0.24 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62564 pcs Φύλλο δεδομένων FP2 Series FLAT-PAC
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά FLAT-PAC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα FP2-S068
FP2-S068-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 68nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 68nH Unshielded Wirewound Inductor 39A 0.24 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 0.24 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 39A Τρέχουσες - Κορεσμός 32A