Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP1505R1-R15-R
FP1505R1-R15-R
FP1505R1-R15-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP1505R1-R15-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP1505R1-R15-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 150NH 53A 0.47 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
744 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP1505R1-R15-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 150NH 53A 0.47 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62394 pcs Φύλλο δεδομένων FP1505 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.579" L x 0.264" W (14.70mm x 6.70mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά FLAT-PAC, FP1505 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 150nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 150nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.47 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 0.47 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 53A
Τρέχουσες - Κορεσμός 72A