Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP1107R2-R07-R
FP1107R2-R07-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP1107R2-R07-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP1107R2-R07-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 70NH 42A 0.47 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
640 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP1107R2-R07-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 70NH 42A 0.47 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 61691 pcs Φύλλο δεδομένων FP1107 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.433" L x 0.283" W (11.00mm x 7.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά FLAT-PAC, FP1107 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 70nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.283" (7.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 70nH Unshielded Wirewound Inductor 42A 0.47 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 0.47 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 42A
Τρέχουσες - Κορεσμός 140A
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:FP1107R1-R07-R
  • Περιγραφή:FIXED IND 70NH 55A 0.29 MOHM SMD
  • Σε απόθεμα:64888
  • Μέρος#:FP11080_LISA2-WW-CLIP
  • Κατασκευαστές:LEDiL
  • Περιγραφή:LENS ASSY 1POS 9.9MM ROUND