Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP1010R1-R330-R
FP1010R1-R330-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP1010R1-R330-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP1010R1-R330-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND FLAT PAC, 330NH, 35A,2 PADS,
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 84709 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP1010R1-R330-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND FLAT PAC, 330NH, 35A,2 PADS, Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84709 pcs Φύλλο δεδομένων FP1010R Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±15% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.276" W (10.00mm x 7.00mm) θωράκιση Shielded
Σειρά FP1010 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 330nH Shielded Inductor 50A 0.185 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 0.185 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 50A Τρέχουσες - Κορεσμός 23A