Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP1008R6-R180-R
FP1008R6-R180-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP1008R6-R180-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP1008R6-R180-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND FLATPAC 180NH 70A 2PADS SMT
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 92619 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP1008R6-R180-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή IND FLATPAC 180NH 70A 2PADS SMT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92619 pcs Φύλλο δεδομένων FP1008R5, R6 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm) θωράκιση Shielded
Σειρά FP1008 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 180nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 180nH Shielded Inductor 74A 0.18 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 0.18 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 74A Τρέχουσες - Κορεσμός 53A