Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP1008R1-R180-R
FP1008R1-R180-R
FP1008R1-R180-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP1008R1-R180-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP1008R1-R180-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 180NH 79A 0.17 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP1008R1-R180-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 180NH 79A 0.17 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90431 pcs Φύλλο δεδομένων Magnetics Short Form Catalog
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά FP1008
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 283-4618-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 180nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 180nH Unshielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 0.17 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 79A
Τρέχουσες - Κορεσμός 74A