Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP1007R1-R17-R
FP1007R1-R17-R
FP1007R1-R17-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP1007R1-R17-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP1007R1-R17-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 170NH 60A 0.29 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
700 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP1007R1-R17-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 170NH 60A 0.29 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71605 pcs Φύλλο δεδομένων High Frequency Inductor CatFP1007 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά FLAT-PAC, FP1007 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1628-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 170nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.276" (7.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 170nH Unshielded Wirewound Inductor 60A 0.29 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 0.29 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 60A Τρέχουσες - Κορεσμός 58A