Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > FP0805R1-R20-R
FP0805R1-R20-R
FP0805R1-R20-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FP0805R1-R20-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FP0805R1-R20-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 200NH 65A 0.17 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
950 pcs1900 pcs2850 pcs6650 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FP0805R1-R20-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 200NH 65A 0.17 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80914 pcs Φύλλο δεδομένων FP0805 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.300" L x 0.295" W (7.62mm x 7.49mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά FLAT-PAC, FP0805 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1594-2
FP0805R1R20R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 200nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.195" (4.96mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 200nH Unshielded Wirewound Inductor 65A 0.17 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 0.17 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 65A Τρέχουσες - Κορεσμός 20A