Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ηλεκτρικές, εξειδικευμένα ασφάλειες > FCF100RN
FCF100RN
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FCF100RN με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος FCF100RN
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE RECT 100A 600VAC/VDC BLADE
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 671 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος FCF100RN Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE RECT 100A 600VAC/VDC BLADE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 671 pcs Φύλλο δεδομένων CUBEFuse® FCF Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - DC 600V
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Μέγεθος / Διαστάσεις 3.010" L x 1.000" W x 1.640" H (76.45mm x 25.40mm x 41.65mm)
Σειρά FCF Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Blade Type, Module
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 9 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Rectangular
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 100A