Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Πίνακες, μετασχηματιστές σήμα > DRQ125-101-R
DRQ125-101-R
DRQ125-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DRQ125-101-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DRQ125-101-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 102.7UH SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs1200 pcs3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DRQ125-101-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή INDUCT ARRAY 2 COIL 102.7UH SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76850 pcs Φύλλο δεδομένων DRQ Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά DRQ Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 513-1296-2
DRQ125-101
DRQ125-101-ND
DRQ125-101-R-ND
DRQ125-101R
DRQ125101R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Ρόλοι 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αυτεπαγωγή - που συνδέονται σε σειρά 410.8µH
Επαγωγή - σε παράλληλη σύνδεση 102.7µH Ύψος 0.236" (6.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή Shielded 2 Coil Inductor Array 410.8µH Inductance - Connected in Series 102.7µH Inductance - Connected in Parallel 170 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 1.78A Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) - Σειρά 682 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) - Παράλληλη 170 mOhm Τρέχουσα Κορεσμός - Σειρά 1.1A
Τρέχων Κορεσμός - Παράλληλος 2.2A Τρέχουσα βαθμολογία - Σειρά 892mA
Τρέχουσα βαθμολογία - παράλληλη 1.78A