Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DRA127-101-R
DRA127-101-R
DRA127-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DRA127-101-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DRA127-101-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.888A 175 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
350 pcs700 pcs1050 pcs3500 pcs8750 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DRA127-101-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100UH 1.888A 175 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 101858 pcs Φύλλο δεδομένων DRA Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά DRA Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 283-3585-2
DRA127-101-R-ND
DRA127101R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 165°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.888A 175 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 175 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.888A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.46A