Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DRA125-220-R
DRA125-220-R
DRA125-220-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DRA125-220-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DRA125-220-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 22UH 3.95A 35 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs1200 pcs3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DRA125-220-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 22UH 3.95A 35 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78184 pcs Φύλλο δεδομένων DRA Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά DRA Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 283-3571-2
DRA125-220-R-ND
DRA125220R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 165°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 22µH Shielded Wirewound Inductor 3.95A 35 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 35 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.95A Τρέχουσες - Κορεσμός 4.74A