Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DRA124-220-R
DRA124-220-R
DRA124-220-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DRA124-220-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DRA124-220-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 22UH 2.44A 71 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs1500 pcs3750 pcs5250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DRA124-220-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 22UH 2.44A 71 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74728 pcs Φύλλο δεδομένων DRA Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά DRA Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 283-3554-2
DRA124-220-R-ND
DRA124220R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 165°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.44A 71 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 71 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.44A Τρέχουσες - Κορεσμός 4.16A