Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DR73-6R8-R
DR73-6R8-R
DR73-6R8-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DR73-6R8-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DR73-6R8-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 2.55A 43.5 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1350 pcs2700 pcs6750 pcs13500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DR73-6R8-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 2.55A 43.5 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 158644 pcs Φύλλο δεδομένων DR Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm) θωράκιση Shielded
Σειρά DR Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1134-2
DR73-6R8
DR73-6R8-ND
DR736R8R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 6.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.140" (3.55mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 2.55A 43.5 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 43.5 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.55A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.12A