Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DR73-101-R
DR73-101-R
DR73-101-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DR73-101-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DR73-101-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100UH 730MA 527 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DR73-101-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100UH 730MA 527 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103248 pcs Φύλλο δεδομένων DR Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm) θωράκιση Shielded
Σειρά DR Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1531-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 100µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.140" (3.55mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Wirewound Inductor 730mA 527 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 527 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 730mA Τρέχουσες - Κορεσμός 790mA