Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DR127-681-R
DR127-681-R
DR127-681-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DR127-681-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DR127-681-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 680UH 760MA 1.08 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DR127-681-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 680UH 760MA 1.08 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73165 pcs Φύλλο δεδομένων DR Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά DR Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1223-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 680µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 680µH Shielded Wirewound Inductor 760mA 1.08 Ohm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.08 Ohm
τρέχουσα Αξιολόγηση 760mA Τρέχουσες - Κορεσμός 1.39A