Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DR124-330-R
DR124-330-R
DR124-330-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DR124-330-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DR124-330-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 33UH 2.6A 97 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs1500 pcs3750 pcs5250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DR124-330-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 33UH 2.6A 97 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76034 pcs Φύλλο δεδομένων DR124 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά DR124 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1435-2
DR124330R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 33µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 33µH Shielded Wirewound Inductor 2.6A 97 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 97 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.6A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.12A