Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > DR1040-150-R
DR1040-150-R
DR1040-150-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά DR1040-150-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος DR1040-150-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 15UH 3.1A 50 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
850 pcs1700 pcs2550 pcs5950 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος DR1040-150-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 15UH 3.1A 50 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 107916 pcs Φύλλο δεδομένων DR1040 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) θωράκιση Shielded
Σειρά DR1040 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 513-1400-2
DR1040150R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.157" (4.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Wirewound Inductor 3.1A 50 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 50 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3.1A Τρέχουσες - Κορεσμός 3.6A