Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > CTX32T-221-R
CTX32T-221-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CTX32T-221-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CTX32T-221-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 220UH 50MA 21 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος CTX32T-221-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 220UH 50MA 21 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4011 pcs Φύλλο δεδομένων 1210 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά 1210 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 20 @ 796kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)