Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > CTX150-7-52-R
CTX150-7-52-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CTX150-7-52-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CTX150-7-52-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 150UH 12.8A 20.4 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
21 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CTX150-7-52-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 150UH 12.8A 20.4 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7200 pcs Φύλλο δεδομένων Low Cost Power Inductors
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.146" Dia x 1.000" W (54.50mm x 25.40mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά CTX Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 150µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Toroidal Inductor 12.8A 20.4 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 20.4 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 12.8A
Τρέχουσες - Κορεσμός 10.5A