Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > CTX100-5-52-R
CTX100-5-52-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CTX100-5-52-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CTX100-5-52-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100UH 8.2A 26.7 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CTX100-5-52-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 100UH 8.2A 26.7 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11879 pcs Φύλλο δεδομένων Low Cost Power Inductors
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Toroidal
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.488" L x 0.661" W (37.80mm x 16.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά CTX Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 75°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Iron Powder Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Toroidal Inductor 8.2A 26.7 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 26.7 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 8.2A
Τρέχουσες - Κορεσμός 7.5A