Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > CPLA-4-50TR-R
CPLA-4-50TR-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CPLA-4-50TR-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CPLA-4-50TR-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CPLA-4-50TR-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 50NH 40A 0.6 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44476 pcs Φύλλο δεδομένων CPL, CPLA, CPLE Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 1.417" L x 0.394" W (36.00mm x 10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CPL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 50nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 50nH Unshielded Inductor 40A 0.6 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 0.6 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 40A Τρέχουσες - Κορεσμός -