Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > CPL2-2-50TR-R
CPL2-2-50TR-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CPL2-2-50TR-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CPL2-2-50TR-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs1500 pcs3750 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CPL2-2-50TR-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40817 pcs Φύλλο δεδομένων CPL, CPLA, CPLE Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CPL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 283-5197-2
CPL2-2-50TR-R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 50nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 50nH Unshielded Inductor 80A 0.28 mOhm Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 0.28 mOhm τρέχουσα Αξιολόγηση 80A