Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > CLA1108-4-50TR-R
CLA1108-4-50TR-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CLA1108-4-50TR-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CLA1108-4-50TR-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CLA1108-4-50TR-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FIXED IND 50NH 80A 0.28 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14337 pcs Φύλλο δεδομένων CL(A)1108 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 1.772" L x 0.433" W (45.00mm x 11.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CLA
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 50nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 50nH Unshielded Inductor 80A 0.28 mOhm Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 0.28 mOhm
τρέχουσα Αξιολόγηση 80A Τρέχουσες - Κορεσμός -