Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > BK/S506-V-160-R
BK/S506-V-160-R
BK/S506-V-160-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BK/S506-V-160-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BK/S506-V-160-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BK/S506-V-160-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 160MA 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64321 pcs Φύλλο δεδομένων S506 Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Σειρά S506
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial) Αλλα ονόματα 283-3886
BK-S506-V-160-R
BK/S506-V-160-R-ND
BK/S506V160R
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.093
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 1.27 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 160mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις BSI, CCC, CSA, IMQ, SEMKO, UR, VDE