Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > BK/MDA-V-30-R
BK/MDA-V-30-R
BK/MDA-V-30-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BK/MDA-V-30-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BK/MDA-V-30-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BK/MDA-V-30-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 102612 pcs Φύλλο δεδομένων MDA Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - DC 125V
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.266" Dia x 1.292" L (6.76mm x 32.82mm)
Σειρά MDA Χρόνος απόκρισης Slow
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
Αλλα ονόματα 283-3855
BK-MDA-V-30-R
BK/MDA-V-30-R-ND
BK/MDAV30R
Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 1096.7 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Fuse Τύπος Cartridge, Ceramic
DC κρύο αντίσταση 0.00243 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 30A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 1.5kA AC, 10kA DC
εγκρίσεις CE, CSA, UL
Σχετικά προϊόντα
BK/MDA-V-3/10 Image
  • Μέρος#:BK/MDA-V-3/10
  • Περιγραφή:FUSE CERM 300MA 250VAC 3AB 3AG