Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > BK/GMC-V-63-R
BK/GMC-V-63-R
BK/GMC-V-63-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BK/GMC-V-63-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BK/GMC-V-63-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BK/GMC-V-63-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23291 pcs Φύλλο δεδομένων GMC Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm) Σειρά GMC
Χρόνος απόκρισης Medium Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 5mm x 20mm (Axial) Αλλα ονόματα BK-GMC-V-63-R
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 0.0027
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 10.35 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 63mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, KC-MARK, UL
Σχετικά προϊόντα
BK/GMC-V-8-R Image
  • Μέρος#:BK/GMC-V-8-R
  • Περιγραφή:FUSE GLASS 8A 125VAC 5X20MM