Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > BK/C519-350-R
BK/C519-350-R
BK/C519-350-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BK/C519-350-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BK/C519-350-R
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 350MA 250VAC 2AG
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BK/C519-350-R Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE GLASS 350MA 250VAC 2AG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49027 pcs Φύλλο δεδομένων C519 Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm) Σειρά C519
Χρόνος απόκρισης Slow Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2AG, 5mm x 15mm Αλλα ονόματα BK-C519-350-R
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Holder
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τήξη I²t 1.169
Fuse Τύπος Cartridge, Glass DC κρύο αντίσταση 1.04 Ohms
τρέχουσα Αξιολόγηση 350mA Χρώμα -
Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 35A εγκρίσεις CSA, UL