Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Ασφάλειες > 1025HC40-RTR
1025HC40-RTR
1025HC40-RTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 1025HC40-RTR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 1025HC40-RTR
Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BRD MNT 40A 250VAC 72VDC SM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 1025HC40-RTR Κατασκευαστής Bussmann (Eaton)
Περιγραφή FUSE BRD MNT 40A 250VAC 72VDC SM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60969 pcs Φύλλο δεδομένων 1025HC Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση Αξιολόγηση - DC 72V
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" Dia x 0.488" L (4.50mm x 12.40mm)
Σειρά 1025HC Χρόνος απόκρισης Fast
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, Square End Block
Αλλα ονόματα 283-4681-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τήξη I²t 400 Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
DC κρύο αντίσταση 0.0013 Ohms τρέχουσα Αξιολόγηση 40A
Χρώμα - Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση 300A AC, 500A DC