Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Μέσα από την τρύπα αντιστάσεις > PWR247T-100-R200F
PWR247T-100-R200F
PWR247T-100-R200F
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά PWR247T-100-R200F με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES 0.2 OHM 1% 100W TO247-2
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος PWR247T-100-R200F Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES 0.2 OHM 1% 100W TO247-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15861 pcs Φύλλο δεδομένων PWR247T-100 Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm) Σειρά PWR247T-100
Λειτουργία του πίνακα 200 mOhms Ισχύς (Watts) 100W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.965" (24.50mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 200 mOhms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Automotive AEC-Q200 Thick Film