Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > PTC μηδενιζόμενους ασφάλειες > MF-RHT300-0
MF-RHT300-0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MF-RHT300-0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MF-RHT300-0
Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή 3.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESETT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MF-RHT300-0 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή 3.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESETT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 176972 pcs Φύλλο δεδομένων MF-RHT Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Max 16V
Τύπος Polymeric Ώρα να Ταξιδιού 5s
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.346" L x 0.118" W (8.80mm x 3.00mm)
Σειρά Multifuse®, MF-RHT Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 79 mOhms
Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 33 mOhms Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.201" (5.10mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.543" (13.80mm)
Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 3A Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 6A
Τρέχουσες - Max 100A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 3A