Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > PTC μηδενιζόμενους ασφάλειες > MF-R185-AP-99
MF-R185-AP-99
MF-R185-AP-99
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MF-R185-AP-99 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MF-R185-AP-99
Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MF-R185-AP-99 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5959 pcs Φύλλο δεδομένων MF-R Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Max 30V
Τύπος Polymeric Ώρα να Ταξιδιού 8.7s
Πάχος (Max) - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" Dia x 0.118" T (12.00mm x 3.00mm)
Σειρά Multifuse®, MF-R Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 110 mOhms
Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 40 mOhms Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.201" (5.10mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.724" (18.40mm)
Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc Τρέχουσες - Trip (It) 3.7A
Τρέχουσες - Max 40A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.85A
εγκρίσεις cURus, TUV
Σχετικά προϊόντα
MF-R160-0-99 Image
  • Μέρος#:MF-R160-0-99
  • Κατασκευαστές:Bourns, Inc.
  • Περιγραφή:PTC RESET FUSE 30V 1.6A RADIAL
  • Σε απόθεμα:146365
MF-R185 Image
  • Μέρος#:MF-R185