Σπίτι > Προϊόντα > Αντιστάσεις > Τσιπ αντίσταση - επιφανειακής τοποθέτησης > CRM2512-FX-R150ELF
CRM2512-FX-R150ELF
CRM2512-FX-R150ELF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CRM2512-FX-R150ELF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES 0.15 OHM 1% 2W 2512
(σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs8000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος CRM2512-FX-R150ELF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή RES 0.15 OHM 1% 2W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 280192 pcs Φύλλο δεδομένων CRM2512 Series
Κατηγορία Αντιστάσεις Ανοχή ±1%
Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) Σειρά CRM2512
Λειτουργία του πίνακα 150 mOhms Ισχύς (Watts) 2W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric)
Αλλα ονόματα CRM2512-FX-R150ELF-ND
CRM2512-FX-R150ELFTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm) Χαρακτηριστικά Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 150 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film