Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > CM252016-R56ML
CM252016-R56ML
CM252016-R56ML
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CM252016-R56ML με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CM252016-R56ML
Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 560NH 150MA 1.1 OHM
Product parameter
Αριθμός μέρος CM252016-R56ML Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή FIXED IND 560NH 150MA 1.1 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5028 pcs Φύλλο δεδομένων CM45,32,25,20,16,10 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά CM252016 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 25 @ 25.2MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25.2MHz Επαγωγή 560nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 150MHz
Λεπτομερής περιγραφή 560nH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 1.1 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 150mA Τρέχουσες - Κορεσμός -