Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > CD214A-R1400
CD214A-R1400
CD214A-R1400
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CD214A-R1400 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CD214A-R1400
Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 1A DO214AC
Product parameter
Αριθμός μέρος CD214A-R1400 Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 1A DO214AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1267489 pcs Φύλλο δεδομένων CD214A-R1 Series
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 1A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 400V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AC (SMA)
Ταχύτητα Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 400V 1A Surface Mount DO-214AC (SMA) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 400V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 1A Χωρητικότητα @ VR, F 12pF @ 4V, 1MHz