2003-07-SM-RPLF
2003-07-SM-RPLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά 2003-07-SM-RPLF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος 2003-07-SM-RPLF
Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή GDT, 2 ELECTRODE, 75V
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος 2003-07-SM-RPLF Κατασκευαστής Bourns, Inc.
Περιγραφή GDT, 2 ELECTRODE, 75V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 194318 pcs Φύλλο δεδομένων 2003 Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - DC Spark Over (Nom) 75V
Ανοχή ±20% Σειρά 2003
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Cylinder Square End
Αλλα ονόματα 2003-07-SM-RPLFCT Αριθμός των Πολωνών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 1000A (1kA) Fail Σύντομο No
Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 75V 1000A (1kA) ±20% 2 Pole Surface Mount
Σχετικά προϊόντα
2003 Image
2003 Image
  • Μέρος#:2003
  • Κατασκευαστές:ACL Staticide, Inc.
  • Περιγραφή:STATICIDE GENERAL PURPOSE QUART
2003,IR Image
2003-20-SM-RPLF Image
  • Μέρος#:2003-20-SM-RPLF
  • Κατασκευαστές:Bourns, Inc.
  • Περιγραφή:GDT, 2 ELECTRODE, 200V
2003,CL Image
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TRANS HBT RF BIPOLAR 55BT
2003-12-SM-RPLF Image
  • Μέρος#:2003-12-SM-RPLF
  • Περιγραφή:GDT, 2 ELECTRODE, 120V
  • Περιγραφή:GDT, 2 ELECTRODE, 470V
2002W Image
  • Μέρος#:2002W
  • Κατασκευαστές:Curtis Industries
  • Περιγραφή:CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.438"
  • Περιγραφή:GDT, 2 ELECTRODE, 400V