FS2H096NG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FS2H096NG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | FS2H096NG |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Belden |
| Περιγραφή | FS DJHD_LT OM2 96F OSP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Παράμετρος προϊόντος
Product parameter
| Αριθμός μέρος | FS2H096NG | Κατασκευαστής | Belden |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FS DJHD_LT OM2 96F OSP | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5218 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Καλώδια, σύρματα | Σειρά | * |
| Αλλα ονόματα | BEL32489 | Λεπτομερής περιγραφή | Fiber Optic Cable |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
FS2K-TP - Κατασκευαστές:
Micro Commercial Components (MCC) - Περιγραφή:
DIODE 2A 800V HSMA DO-214AC - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
FS2K-LTP - Κατασκευαστές:
FS2J-TP - Κατασκευαστές:
DIODE 2A 600V HSMA DO-214AC - Σε απόθεμα:
FS2J-LTP - Κατασκευαστές: