FS2C012N0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FS2C012N0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | FS2C012N0 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Belden |
| Περιγραφή | FS CTL_LT OM2 12F OSP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Παράμετρος προϊόντος
Product parameter
| Αριθμός μέρος | FS2C012N0 | Κατασκευαστής | Belden |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FS CTL_LT OM2 12F OSP | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 45305 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Καλώδια, σύρματα | Σειρά | * |
| Αλλα ονόματα | BEL32419 | Λεπτομερής περιγραφή | Fiber Optic Cable |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
FS2D-TP - Κατασκευαστές:
Micro Commercial Components (MCC) - Περιγραφή:
DIODE 2A 200V HSMA DO-214AC - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
FS2D-LTP - Κατασκευαστές:
FS2G-TP - Κατασκευαστές:
DIODE 2A 400V HSMA DO-214AC - Σε απόθεμα:
FS2G-LTP - Κατασκευαστές: