FS1H1446G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FS1H1446G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | FS1H1446G |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Belden |
| Περιγραφή | FS DJSCA_LT OM1 144F OSP_SCA |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | FS1H1446G | Κατασκευαστής | Belden |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FS DJSCA_LT OM1 144F OSP_SCA | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 4016 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Καλώδια, σύρματα | Σειρά | * |
| Αλλα ονόματα | BEL32520 | Λεπτομερής περιγραφή | Fiber Optic Cable |
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
FS1J-LTP - Κατασκευαστές:
Micro Commercial Components (MCC) - Περιγραφή:
DIODE GEN PURP 600V 1A DO214AC - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
FS1JE-TP - Κατασκευαστές:
DIODE GEN PURP 600V 1A SMAE - Σε απόθεμα:
FS1J-TP - Κατασκευαστές:
DIODE 1A V HSMA DO-214AC - Σε απόθεμα:
5604
FS1K-TP - Κατασκευαστές:
5573
FS1K-LTP - Κατασκευαστές:
DIODE GEN PURP 800V 1A DO214AC - Σε απόθεμα: