FS1H018NG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FS1H018NG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | FS1H018NG |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Belden |
| Περιγραφή | FS DJHD_LT OM1 18F OSP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Παράμετρος προϊόντος
Product parameter
| Αριθμός μέρος | FS1H018NG | Κατασκευαστής | Belden |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FS DJHD_LT OM1 18F OSP | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 28803 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Καλώδια, σύρματα | Σειρά | * |
| Αλλα ονόματα | BEL32472 | Λεπτομερής περιγραφή | Fiber Optic Cable |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
FS1GE-TP - Κατασκευαστές:
Micro Commercial Components (MCC) - Περιγραφή:
DIODE GEN PURP 400V 1A SMAE - Σε απόθεμα:
- Μέρος#:
FS1G-TP - Κατασκευαστές:
DIODE 1A V HSMA DO-214AC - Σε απόθεμα:
4835
FS1G-LTP - Κατασκευαστές:
DIODE GEN PURP 400V 1A DO214AC - Σε απόθεμα: