FS1C024N0
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά FS1C024N0 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | FS1C024N0 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Belden |
| Περιγραφή | FS CTL_LT OM1 24F OSP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Παράμετρος προϊόντος
Product parameter
| Αριθμός μέρος | FS1C024N0 | Κατασκευαστής | Belden |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FS CTL_LT OM1 24F OSP | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 24002 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Καλώδια, σύρματα | Σειρά | * |
| Αλλα ονόματα | BEL32408 | Λεπτομερής περιγραφή | Fiber Optic Cable |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
FS1DZ11P5101MLF - Κατασκευαστές:
Amphenol FCI - Περιγραφή:
ASSEMBLY - Σε απόθεμα:
7944
- Μέρος#:
FS1D-TP - Κατασκευαστές:
Micro Commercial Components (MCC) - Περιγραφή:
DIODE 1A V HSMA DO-214AC - Σε απόθεμα:
5797
FS1DE-TP - Κατασκευαστές:
DIODE GEN PURP 200V 1A SMAE - Σε απόθεμα: