SIE501.2LT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SIE501.2LT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SIE501.2LT
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.2V 7W
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος SIE501.2LT Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή DC DC CONVERTER 1.2V 7W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4304 pcs Φύλλο δεδομένων SIP/SIE500 DC-DC Series
Κατηγορία Τροφοδοτικά - Διοικητικό Συμβούλιο Mount Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 1.2V
Τάση - Εισόδου (Min) 4.5V Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Τύπος Non-Isolated PoL Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.50" L x 0.25" W x 0.55" H (63.5mm x 6.4mm x 14.0mm)
Σειρά SIE 500 Ισχύς (Watts) 7W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 11-SIP Module
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 55°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 70% Λεπτομερής περιγραφή Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 6A 4.5V - 5.5V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Active Low