Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH74B-330
SCRH74B-330
SCRH74B-330
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH74B-330 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH74B-330
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 33UH 960MA 170 MOHM
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH74B-330 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 33UH 960MA 170 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 147407 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH74B Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH74B Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 33µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 33µH Shielded Inductor 960mA 170 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 170 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 960mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 960mA