Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH73-101
SCRH73-101
SCRH73-101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH73-101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH73-101
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 100UH 500MA 790 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH73-101 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 100UH 500MA 790 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 178413 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH73 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH73 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Inductor 500mA 790 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 790 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 500mA