Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH64B-120
SCRH64B-120
SCRH64B-120
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH64B-120 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH64B-120
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 12UH 1.22A 130 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH64B-120 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 12UH 1.22A 130 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 124838 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH64B Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH64B Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 12µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.205" (5.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 12µH Shielded Inductor 1.22A 130 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 130 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.22A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.22A