Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH3D16-6R8
SCRH3D16-6R8
SCRH3D16-6R8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH3D16-6R8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH3D16-6R8
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 1.14A 170 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH3D16-6R8 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 1.14A 170 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 208609 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH3D16 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±30% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH3D16 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 6.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.071" (1.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Shielded Inductor 1.14A 170 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 170 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.14A
Τρέχουσες - Κορεσμός 730mA