Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH127-150
SCRH127-150
SCRH127-150
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH127-150 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH127-150
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 15UH 4.85A 27 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH127-150 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 15UH 4.85A 27 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138019 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH127 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH127 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 595-1447-2
SCRH127-150M
SCRH127150
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 15µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Inductor 4.85A 27 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 27 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.85A Τρέχουσες - Κορεσμός 4.5A