Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > SCRH125-560
SCRH125-560
SCRH125-560
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SCRH125-560 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SCRH125-560
Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 56UH 2.23A 110 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SCRH125-560 Κατασκευαστής Bel
Περιγραφή FIXED IND 56UH 2.23A 110 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138335 pcs Φύλλο δεδομένων SCRH125 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος -
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά SCRH125 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 56µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 56µH Shielded Inductor 2.23A 110 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 110 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.23A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.7A